O nas

Potrzebujesz tłumaczenia?

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło powitać Was na internetowej stronie naszego Centrum Tłumaczeń  Lingua-Dar.

Jesteśmy biurem tłumaczeń specjalizującym się głównie w tłumaczeniach pisemnych na i z większości oficjalnych języków europejskich oraz kilku spoza naszego kontynentu.

W 2009 roku rozpoczynaliśmy głównie od przekładów w językach rosyjskim, ukraińskim i angielskim. Bardzo szybko jednak odpowiadając na zapotrzebowanie i oczekiwania naszych Klientów rozbudowaliśmy sieć naszych współpracowników o językowych pasjonatów i profesjonalistów posługujących się perfekcyjnie także innymi językami.

C

hoć siedziba CT Lingua-Dar mieści się w niewielkim mieście, jakim jest Sanok w województwie podkarpackim, to nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Dzięki systemowi zdalnej obsługi mogą Państwo korzystać z najwyższej jakości tłumaczeń, zlecając je bezpośrednio z domu lub firmy. Za pośrednictwem poczty e-mail możemy odbierać tłumaczenia w dowolnym miejscu w kraju i na świecie, a nasza polityka poufności daje Państwu gwarancję dyskrecji oraz bezpieczeństwa danych.

Obecnie w swej ofercie dysponujemy tłumaczeniami zarówno pisemnymi jak i ustnymi. Nasi tłumacze wykonują tłumaczenia poświadczone, tzw. przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne, w tym także w zakresie medycyny, techniki czy prawa. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo w zakładce Zakres usług.

N

aszą ofertę charakteryzuje profesjonalne i miłe podejście do Klienta, terminowość oraz rzetelność przekładu. W zakładce Referencje znajdą Państwo listę najważniejszych firm i instytucji, które powierzyły nam tłumaczenia. We wspomnianej zakładce mogą się Państwo zapoznać także z przykładowymi referencjami charakteryzującymi naszą pracę.

Listę najpopularniejszych języków, w których wykonujemy tłumaczeniami wraz z orientacyjnymi stawkami za stronę tłumaczenia znajdą Państwo w zakładce Cennik. Co ważne w przypadku realizacji większych zleceń lub podjęcia stałej współpracy udzielamy korzystnych rabatów. Wycenę przesyłanych tekstów wykonujemy za darmo!!!

Aby złożyć nam zlecenie nie musicie Państwo wychodzić z biura czy domu. Zamówienia przyjmujemy poprzez pocztę i e-mail. Wykonane przekłady dostarczamy do Państwa wcześniej ustalonym sposobem: elektronicznie lub listownie. Płatności mogą Państwo dokonać do 7, 10, 14, 21 dni od wykonania usługi w zależności od Państwa potrzeb i preferencji.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Dla Państwa przetłumaczymy cały Świat!!!!

lingua-dar-opinie-klientow
0
Lat doświadczenia
0
Obsługiwane języki
0
Aktywnych tłumaczy
0
Zadowolonych klientów