O nas

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa na internetowej stronie naszego Centrum Tłumaczeń „Lingua–Dar”.

Jesteśmy biurem tłumaczeń specjalizującym się głównie w tłumaczeniach pisemnych na i z większości oficjalnych europejskich języków. W 2009 roku zaczynaliśmy głównie od tłumaczeń rosyjskich, ukraińskich i angielskich. Bardzo szybko jednak odpowiadając na zapotrzebowanie i oczekiwania naszych Klientów rozbudowaliśmy sieć naszych współpracowników o językowych pasjonatów posługujących się perfekcyjnie także innymi językami.

Choć siedziba CT „Lingua-Dar” znajduje się w mieście średniej wielkości, jakim jest Stalowa Wola w  województwie Podkarpackim, to nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju i całej Europy. Dzięki systemowi zdalnej obsługi mogą Państwo korzystać z najwyższej jakości tłumaczeń ,zlecając je bezpośrednio z domu lub firmy. Za pośrednictwem poczty e-mail możemy odbierać tłumaczenia w dowolnym miejscu w kraju i na świecie, a nasza polityka poufności daje Państwu gwarancję dyskrecji oraz bezpieczeństwa danych.

Obecnie w swej ofercie dysponujemy tłumaczeniami zarówno pisemnymi jak i ustnymi. Nasi tłumacze wykonują tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne, w tym w zakresie medycyny, techniki czy prawa. Od pewnego czasu w zakres naszych usług weszły także usługi z zakresu reklamy, grafiki itd…   to już pole dla Was jak i co opisać Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo w zakładce Zakres usług.

Naszą ofertę charakteryzuje profesjonalne i miłe podejście do Klienta, terminowość oraz rzetelność przekładu. W zakładce Referencje znajdą Państwo listę najważniejszych firm i instytucji, które powierzyły nam tłumaczenia. We wspomnianej zakładce mogą się Państwo zapoznać także z przykładowymi referencjami charakteryzującymi naszą pracę.

Listę najpopularniejszych języków, w których wykonujemy tłumaczeniami wraz z orientacyjnymi stawkami za stronę tłumaczenia znajdą Państwo w zakładce Cennik. Co ważne w przypadku realizacji większych zleceń lub podjęcia stałej współpracy udzielamy korzystnych rabatów. Wycenę przesłanych tekstów wykonujemy za darmo!!!

Aby złożyć nam zlecenie nie muszą Państwo wychodzić z biura czy domu. Zamówienia przyjmujemy poprzez pocztę, e-mail i faks. Wykonane tłumaczenie dostarczamy do Państwa wcześniej ustalonym sposobem – elektronicznie lub listownie.

Płatności mogą Państwo dokonać do 7,10,14, 21 dni od wykonania usługi w zależności od Państwa preferencji.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Dla Państwa przetłumaczymy cały świat!!!!